Радіопрограми

CDFINAL2

 

“Мрійники” та всі радіомрії Джінні


АВТОРСЬКІ ПРОГРАМИ

Автора казок, віршів та пісень Євгенію Пірог більшість читачів знають як Казкарку Джінні. В радіопросторі Джінні – казкарка, мрійниця та вигадниця – радо спілкується з дітьми та дорослими в авторській програмі Реальні Мрійники на “Радіо Марія в Україні“.

“РЕАЛЬНІ МРІЙНИКИ. Секрети здійснення мрій” (фото)

CDFINAL2
Перший цикл авторських програм для дітей 6-10 років мають пізнавально-соціальне спрямування. Про толерантність, лінощі, закон і правила, творчість, посмішки, працьовитість, здійснення мрій та багато іншого розмірковують київські школярі та гості-мрійники – молодий художник Стас Мельничук та відома автор та співачка Ілларія.
До програм увійшли казка “Хлопчик Вітерець та Золота Планета”, кілька авторських пісень і пісня “Золота Планета” (автор, виконавець ILLARIA).
Корисний матеріал у зручному форматі для виховної роботи з дітьми!
Ознайомитись зі змістом програм запрошуємо на сайті.

10 зустрічей в казкової студії “Реальних Мрійників”, що впродовж весни-літа 2011 року звучали в ефірі, тепер можна слухати на компакт-диску.
Придбати CD (MP3) “Джінні та Реальні Мрійники” можна на Радіо Марія або Напишіть нам!

“РЕАЛЬНІ МРІЙНИКИ. Історії Мрій” (фото)

Новий цикл передач для дітей 10-14 років – з жовтня 2011 до січня 2012 . Разом з Джінні та гостями казкової студії відкриваймо світ наших мрій так, а з’ясовані секрети перетворюємо у життєві правила та поради! До розмов з школярами долучаються цікаві та відомі творчі особистості – співак Іван Ганзера, письменниця-казкотерапевт Катерина Єгорушкіна, юна письменниця Ольга Русіна, співачка Соломія, співачка Тоня Матвієнко, художник-іконописець Олена Думбадзе, письменник-мандрівник Максим Кідрук, письменник Сергій Гридін, співачка Оксамита, письменник Олександр Дерманський. Їхні яскраві та неймовірні мрії здійснились. Почуйте як і чому, аби й ваші мрії здійснювались!

Музика, вірші, пісні від гостей та, звісно, дещо казкове від Джінні –  різдвяна радіо-постановка “Дивовижний скарб, або Тріккі-Ріккі та 28 банок апельсинового джему”.
Хочете почути? Раді запросити до “Реальних Мрійників – 2

 

А також:

“Запитання-відповіді” про творчі здобутки, казкові мрії та нові проекти – в радіозустрічах з журналістами  “РАДІО “СЕКРЕТИ” від Джінні.