Конкурс коміксів ЧитайСвіт

  • 25 Серпня, 2019
COMIKS_KONKURSss

Творчий конкурс для дітей «ЧитайСвіт»
(квітень-травень 2019)

Конкурс для дітей «ЧитайСвіт» – мультиформатна подія, що сприяє творчому розвитку дітей, заохочує до читання та активізує діяльність бібліотек, як центрів культурного дозвілля.

COMIKS_KONKURSss

Мета: – популяризація читання серед широкого кола школярів, висвітлення важливості читання актуальними у дітей мистецькими засобами та створення в бібліотеках практичних майданчиків втілення творчих здібностей дітей.

Задачі:

*       привернути увагу до читання цікавими для дітей форматами;
*       урізноманітнити змагання юних читачів;
*       створити мистецький продукт для популяризації читання;
*       залучити дітей до реального авторства.

Тема – «Читання творить дива». Сфокусуйтесь на магічній силі читання відкривати світ. Бібліотека – портал у майбутнє? Завдяки книгам мрії можуть здійснюватися? Якщо люди не читатимуть, до чого це призведе? Читання – дієвий шанс для саморозвитку? Чим є читання для тебе? Твори мають переконувати юних: читання – суперсила!

Умови участі. Подати роботи до конкурсу «ЧитайСвіт» у номінацію КОМІКС запрошуємо дітей віком 8-16 років з усієї України. До розгляду приймаються авторські (персональні чи групові), самостійно виконані роботи українською мовою. Орієнтовний обсяг твору – до 20 малюнків.

Надсилати матеріали на електронну скриньку конкурсу [email protected] або подати до бібліотеки-учасниці проекту, котра надішле скан роботи на електронну пошту конкурса.
Термін прийому робіт: 01.04.2019 до 01.05.2019.
Підсумки конкурсу оголошуються 10.05.2019.

Переможці, лауреати конкурсу та бібліотеки, котрі долучили їх до змагань, отримають книжки у подарунок та будуть відзначені дипломами. Художні роботи переможців експонуватимуться в бібліотеках міста Києва. Організатори можуть публікувати вибрані твори з обов’язковим зазначенням автора.

До складу журі конкурсу «ЧитайСвіт» 2019 залучено відомих письменників, ілюстраторів, видавців та книгознавців.

Організатори: Всеукраїнська ініціатива «Додай читання», Благодійний фонд «Бібліотечна країна».

Партнери: Центральна бібліотека ім. Шевченка для дітей м. Києва, Національна спілка письменників України, журнал «Крилаті».

Долучайся! Залюби дитину в читання!

Відповідальні особи:

Євгенія Пірог, «Додай читання», сайт vsimrii.in.ua
Люсьєна Шум, «Бібліотечна країна», сайт www.livelibrary.com.ua

ПІДСУМКИ КОНКУРСУ можна подивитися ТУТ:

http://vsimrii.in.ua/the-news/634-2019-08-25-13-33-46