Денис – артист, дизайнер

IMG_382d

IMG_382d

Денис Філінський

 

День народження 4 липня 2003 року, м.Київ. Денис завжди вирізнявся майструванням, вигадуванням фантастичних історій та оформленням їх у вигляді книжок, газети, рекламних плакатів. Може й тому, що рано навчився читати, а в 4 роки вже й писати. Захопливо дивиться телепередачі з автомобільного тюнінгу, природознавчі, любить співати, вигадувати ігри. Читає без упину.

Фотогалерея

Розпочав своє сходження до творчих мрій:

1. Виконання ролі Хлопчика Вітерця на презентаціях в “Книгарні Є” та на святі в парку “Партизанської слави” (м.Київ)

2. Відвідування майстер-класів з живопису в центрі “Зорянка” (м.Київ)

3. Участь в радіопрограмі для дітей “Реальні Мрійники” (Радіо Марія, автор Євгенія Пірог)

4. Участь в прямому ефірі танцювальної акції “Сніданка 1+1”  ВІДЕО

5. Учасник шкільного спектаклю “Овочевий міністр та картопляне військо” у ролі Генерала Бараболі.

6. Музична радіо постановка “Справжній скарб, або Тріккі Ріккі та апельсиновий джем” – роль Сищика Бурі. Детальніше та послухати постановку можна на сайті.

7. Особлива участь в проекті “Срібна Книга” у ролі персонажа “Літературний гномик”. Денис також є співавторам створення казки поміж інших дітей співавторів. За унікальність книги та кількість учасників “Срібну Книгу” визнано Національним рекордом України. Фінальна зустріч – ВІДЕО (23 березня 2012)

8. Літературний Гномик на зустрічі з читачами Рівненської Обласної бібліотеки для юнацтва – репортаж телеканалу Рівне 1 – ВІДЕО

9. У зйомках репортажу телеканалу ICTV  про рекордну “Срібну Книгу” взяли участь кілька дорослих та юних учасників проекту, серед яких Денис – один з найактивніших співавторів та помічникіів організаторів проекту. Телерепортаж транслювався у рібриці “Новини – Культура” ICTV – ВІДЕО (липень 2012)

10. Співачка Оксамита зняла відео кліп до власної пісні “Я хочу жити” – програмною в її новому соціальному проекті – Міжнарожний рух “Живи”. Головну роль в кліпі зіграв Денис, висловивши тим своє бажання допомагати дітям, що потребують лікування та підтримки. Презентація кліпа відбудеться незабаром.

11. На Книжковому Арсеналі восени 2012 Денис долучився до відео-акції Національної бібліотеки України для дітей “Розкажи про книжку”. ВІДЕО

12. Ювілейна 10-та дитяча велогонка “Ми – чемпіони” (Київ, парк Дубки) – виконання пісні “Веломобіль” (сл, муз. Є Пірог, аранжування Євгеній Коваленко) ВІДЕО

13. За малюнками Дениса та його читацькими враженнями від книги Антона Сіяніки “Райдугони” НБУ для дітей (керівник кіностудії Олена Кислова) створено буктрейлер до книги. Роботу завзятого читача відзначили видавці книги – видавництво “Глоубері Букс” привітало хлопця у його школі і подарувало книги.

14. Третє місце на міській олімпіаді з математики, м.Київ.

15. Участь у Всеукраїнській ініціативі “Додай читання” – допомога у виготовленні книжкових шпаківень, участь у створенні казок “Клякса в Сонячній країні” та “Паперовий літачок” для альманаха “Блискуче перо Віночок № 8“. Перша публікація авторського вірша “Ласун” в зазначеному альманасі дитячої творчості. Участь в оформленні альманаху “Блискуче перо Ай Ті № 5” (комп’ютерна графіка)

16. У 2019 році здійснив ілюстрування книжки “Школярикова абетка” (авторка Євгенія Пірог), виконано 33 колажі з завданнями.

ABET_tyr2

17. До видання “Сім дорослих днів” (Видавництво “Видавничий центр 12”, Київ, 2019) , художньої книжки про пригоди підлітків, створив серію ілюстрацій.

4_10mm 5_15mmm

scan_52mm

7_Dniv1