Потапонія

image014

Новий творчий проект – це нові горизонти. Цього разу з широкою географією! Зазирнемо?

Потапонія, країна літаючого Лаззі

«За двома всесвітніми океанами, далі ніж гори Індійські, в глибині стародавніх країн, в середині самої Потапонії розквітала найкраща з її земель – королівство Полуникія. На сторожі кордонів сонячної Полуникії стояли безстрашні війська племені Нежиторів. Сміливі воїни-нежитори давали відсіч численним ворогам, що прагнули загарбати теплу і затишну Полуникію .Легенди одна яскравіше іншої про незліченні скарби сонячної Полуникії ширилися світами…» – так починається чудова історія хороброго Лаззі та неймовірної Дейззі.

image014Багатства і щедроти Полуникії не дають спокою владолюбному Еґґу, який загарбав сонячну країну. По всіх куточках країни наказав він розкидати горщики з еліксиром смутку, який видобуває у секретній лабораторії Підземелля чаклун Фоґґ. Невже колись щасливу країну назавжди полишать сяйво сонця і Веселий ліс з добрими ведмедями?

Хоробрий Лаззі втратив рідних, та зберіг бажання очистити країну від смутку. Де ж шукати підтримки? Здається, більше нікого не залишилося з давнього племені літаючих Лаккерів. Повернення у минуле, боротьба за майбутнє, пошук друзів, зрада та відчай чекають на ватажка Лаззі.

Звідки з’явилася неймовірна Дейззі, що вміє літати? Які пригоди чекають Лаззі у загадкових печерах? Чому не спрацював нейтралізатор? Хто заплів в коси дівчинці Рейнбоу різні стрічки?

Про все це у казковій історії з життя потапонців з Полуникії, яка вчить співпереживати, любити та діяти! На сайті опубліковано фрагменти казки.

Особливості проекту

Яскравий колорит чарівної країни допоможе юним читачам з легкістю запам’ятати кілька десятків слів з англійської, адже вона чомусь так схожа на давню потапонську!
Вікова категорія: молодші та середні школярі.
Обсяг: 1,850 авторських аркуша

© Євгенія Пірог, ідея Алекс Шиловський, 2010, Свідоцтво про реєстрацію авторських прав № 34015