Максим – джазовий вокаліст

IMG_3906z

Максим ШинкевичIMG_3906z

 

Народився 28 грудня 2002 року в Києві. Змалечку любив годинами слухати відомі мюзікли та класичну музику, а потім вдало наспівувати. Його гучний голос часом викликав здивування оточуючих. І лише коли Максим у 7 років потрапив на навчання до джазового відділення Дитячої школи мистецтв №2 (м.Київ), все стало на свої місця.

Тепер Макс сумлінно відвідує уроки сольфеджіо, музичної літератури та опановує гру на фортепіано. Звісно, і найулюбленіші уроки вокалу! Своїм першим досвідом Максим завдячує Юлії Миколаївні, співачці, музикантці та викладачці джазового вокалу.

Про це ми писали тут.

Ще одне захоплення Макса – танці. Заняття в шкільному відділенні танцювального клубу “Болеро” допомагає добре оволодіти ритмом, відчути музику в русі.

Фотогалерея

Успішні кроки майбутнього артиста стежиною мрій:

1. Виступи на концертах в загальноосвітній та музичній школах.

2. Виступ на конкурсі бального та спортивного танцю, 3-4 місце (партнерка Настя )

3. Участь в дитячій радіопрограмі “Реальні Мрійники” (Радіо Марія, автор Євгенія Пірог)

4. Участь в Дитячому джазовому фестивалі “ОКешкін Джаз” (м.Київ, 15.05.2011) ВІДЕО

ВІДЕО

5. Музична радіо постановка “Справжній скарб, або Тріккі Ріккі та апельсиновий джем” – роль Роберта. Детальніше та послухати постановку можна на сайті.

6. Неодноразова участь у проекті “Срібна Книга”, який став Національним рекордом України, в якості співавтора казки, яку створили 360 дітей. Фінальне відео проекту та вручення сертифікату – ВІДЕО

7. Учасник шкільного спектаклю “Овочевий міністр та картопляне військо“.

8. Запис пісні “Гном Домовичок” (сл.Є.Пірог, муз. С. Татієнка) у студії Спілки композиторів (липень 2012)

9. Участь у зйомках кліпу до пісні “Я хочу жити” співачки та громадського діяча Оксамити – програмної пісні Міжнародного руху “Живи” (презентація незабаром)

10. У зйомках репортажу телеканалу ICTV  про рекордну “Срібну Книгу” взяли участь кілька дорослих та юних учасників проекту, серед яких Максим – активний учасник та читач. Телерепортаж транслювався у рібриці “Новини – Культура” ICTV – ВІДЕО (липень 2012)

11. Вперше участь у 10-ій дитячій велогонці “Ми – чемпіони” (Київ, парк Дубки) – заїзд у відповідній віковій категорії.

12. Участь у створенні до книги Антона Сіяніки “Райдугони” буктрейлера – рекламний ролик виготовила НБУ для дітей (керівник кіностудії – бібліотекар Олена Кислова).  Видавництво “Глоубері Букс”, де видано “Райдугонів”, привітало хлопця у його класі і подарувало книги .

13. Призові місця на кількох конкурсах бальних танців (осінній сезон)

14. Перше місце на міській олімпіаді з математики, м.Київ.

15. Виступ у колонному залі ім.Лисенка  Державної Філармонії (м.Київ) в концерті “Дитяча філармонія”

16. Участь у Всеукраїнській ініціативі “Додай читання” – допомога у виготовленні книжкових шпаківень, участь у створенні казки “Принцеса Знай” для альманаха “Блискуче перо Ай Ті № 5” та участь в оформленні цього випуску (малюнки та комп’ютерна графіка).

17. У 2018 році Максим аранжував та занотував мелодії пісень для книжки “Кольорові голоси”, застосувавши комп’ютерні програми та свої знання музичної грамоти. Це був цікавий досвіт і для нього, і для його викладачки сольфеджіо Тетяни Шамшетдінової (Tania Sha). І для самої авторки збірки дитячих пісень, та й усіх читачів, вочевидь! 🙂

Kids_Noty_0AA55 IMG_2526mmm