![](https://vsimrii.in.ua/wp-content/uploads/2009/10/img_0099aa.jpg)
5 жовтня в місті Рівне учні школи “Особлива дитина” мали нагоду познайомитися з казкою “Мрії збуваються…” Щоправда, чарівну історію дітям розповідав не Різдвяний Янгол, а реальний автор книги.
Зустріч вийшла теплою, емоційною та …активною! Адже діти енергійно підтримували казкових персонажів, відповідали на запитання та щиро МРІЯЛИ! А саме таким діткам – з особливими потребами – потрібно якомога більше та якнайщиріше мріяти і вірити у здійснення своїх бажань та мрій! Дякую педагогічному колективу школи та маленьким слухачам казки, які НАМАЛЮЮТЬ СВОЇ ТВОРЧІ МРІЇ! Нехай вони обов’язково збуваються! |
|