![-_13499072z](https://vsimrii.in.ua/wp-content/uploads/2010/07/13499072z.jpg)
6-8 липня 2010
До міста Одеси на перший міжнародний фестиваль “Словянський Дзен” завітав …Хлопчик Вітерець!!
|
Саме так! Серед гостей фестивалю були діти, запрошені організаторами з дитячих установ міста. Звісно, там де діти, там має бути казка! Тому з превеликою радістю до дитячого гурту приєдналась автор казки разом з Вітерцем і усіма Веселковими планетами!! Нехай літо. сонце і гарний настрій надихає і ВСІХ ВАС на чудові казки ВАШОГО життя!! |