![IMG_2562x](https://vsimrii.in.ua/wp-content/uploads/2009/11/IMG_2562x.jpg)
10 листопада 2009
Відтепер з Пані ТелеВежею можна познайомитися ближче! Та й про її пригоди дізнатися з перших вуст.
ЯК? Дуже просто! Ви маєте можливість прочитати “Подорожі Пані ТелеВежі” у відповідному розділі сайту “ВСІ МРІІ”. І навіть зможете завантажити собі у комп’ютер спеціально оформлений файл, чи роздрукувати його для зручнішого читання. Сподіваюся, ця казкова історія додасть вам приємних хвилин читання та спілкування з вашими маленькими слухачами! Малюнки дітей до казки із задоволенням долучимо до Галереї ТелеВежі. І звісно, дуже хочеться почути вашу думку про цей проект та поради, які ще пригоди Джені були б цікаві читачам? На яку тему? Тож читайте та пишіть нам! |
|