Як нові друзі співали “Назустріч мрії”

  • 28 Червня, 2011
IMG_2068s

28 червня 2011

Четвертий день немилосердно дощить у столиці. Проте справжнє милосердя і щира підтримка знедоленим дітям царювала впродовж дводенного фіналу вокалістів фестивалю “Назустріч мрії“. Вже вкотре організатори фестивалю допомагають виявити та підтримати творчо обдарованих дітей  соціально малозахищених категорій. Першого дня учасники фіналу мали змогу відвідати фахові майстер-класи, репетиції, подивитись столицю – все влаштовано цікаво і організовано.

Аж врешті дочекались виходу на сцену. Святковий фінал розпочався!

IMG_2068s

На фото: організатори заходу Почесний Перзидант фестивалю Євгенія Карр (ліворуч) та Президент міжнародної організації Ірина Волгіна (праворуч) відкривають свято творчих дитячих скарбів.

IMG_2085s

Щирість почуттів та дитяча безпосередність конкурували хіба що з неймовірним талантом учасників, а подекуди і незрівнянною мужністю. Адже не таїна, що серед дітей сиріт чимало мають проблеми зі здоров’ям.

IMG_2183z

Перемогли на цьому святі талантів та прагнень беззаперечно всі учасники, що б там не казало поважне та компетентне журі, якому, звісно, було вкрай важко приймати кваліфікаційні рішення.

Щасливим моментом спілкування була можливість привітати деякі дитячі установи і подарувати книги від Казкарки Джінні. Нехай вони також допомагають юним талантам мріяти і крокувати разом з Різдвяним Янголом та Хлопчиком Вітерцем до своїх казкових мрій!

IMG_2198z

на фото: учасники конкурсу з дитбудинку міста Кривий Ріг.

Як очевидець фестивалю “Назустріч мрії“, Казкарка Джінні та творче обїєднання “Реальні мрійники” вітає наших нових друзів – огранізаторів дитячого фестивалю талантів – з плідною натхненною  роботою! БРАВО!!

СОНЯЧНИХ МРІЙ ВАМ, СОНЯЧНІ ДІТИ!!