Як міні-шпаківні додають читання у Кривому Розі

  • 10 Квітня, 2016
19186077n

15 березня 2016

Міні-шпаківні – на школярські парти! – проголосив весняним щебетом наш Балакучий Шпак. Юний дизайнер Денис з Києва, книгоман і давній друг Шпака, розробив макет міні-шпаківні. Таку паперову “штучку” цікаво і корисно зробити кожному, хто бажає додати собі більше читання.

19186077n

“Разом із учнями 6 класу школи №102 ми вирішили підтримати цікаву пропозицію від Балакучого Шпака із Всеукраїнської ініціативи, – пише бібліотекар Сластіна Ольга на сторінціДодай читання – Add Reading” у мережі Фейсбук. – Він нащебетав дітям, що потрібно змайструвати паперового «органайзера», розмалювати та написати назви книг, які плануєш прочитати навесні. Закликаю шановних колег та юних читачів долучатись до ініціативи «Міні-шпаківні – на школярські парти!». Ми підтримуємо гасло: «Роби з нами, малюй краще, читай більше!».

Поки вирізали, майстрували та клеїли, діти встигли жваво обговорити книжкові та читацькі уподобання, поділилися враженнями та визначили наступні читацькі плани. Учениці вже виготовили 11 міні-шпаківень, яскраво їх прикрасили та розмістили на свої парти. А ще й вклали папірці з нагадуванням, що мають бажання прочитати ближчим часом.

9155_11259005n

Такі «органайзери» ДОДАДУТЬ ЧИТАННЯ і у вашій школі. Переконайтеся 🙂