TEDxKyiv – “Таланти. Освіта.Розвиток”

  • 28 Травня, 2012
IMG_7977z

20 травня 2012

Впродовж цілого дня в Українському домі тривала конференція TEDxKyiv – “Таланти. Освіта.Розвиток”. Виступи та спілкування фахівців, що мають нетиповий підхід, власний досвід, інший погляд та ідеї щодо створення інноваційного середовища в Києві і Україні, будуть оприлюднені на сайті TEDxKyiv.

IMG_7977z

Зокрема, ідеї засновника приватної школи “Афіна” Олексій Греков, засновниці джазового фестивалю “Коктебель” Лілія Млинарич, директора Українського наукового клубу Наталії Шульги, поєта та видавця Івана Малковича та решти спікерів, яким вдалося напрочуд високо піднести планку креативності у розгляді питань таланту і творчочсті.

IMG_8007z

Поза програмою до обговорення ініціативи “Додай читання” долучилося багато цікавих співрозмовників – спікерів та учасників. Серед них керівники творчих центрів та освітніх установ: Олександра Коваль (директор книжкового форуму у Львові), Юлія Джугастрянська (літературознавець), Євген Пенцак (Києво-Могилянська юізнес-школа), Алла Калініченко (центр Арт і Я), Тетяна Якушко (Державна бібліотека для юнацтва), Тамара Сухенко (Центр розвитку людини), Наталія ґшпитаковська (Центр сучаснго мистецтва), учасники з Вінниці…

Власне, саме для цього – для поширення ідеї – огранізатори TEDxKyiv гуртують креативних, творчих, наполегливих, аби світ ставав досконалішим.