“Срібна Книга” додавала читання в Музеї книги

  • 24 Жовтня, 2012
IMG_2282z1

20 жовтня 2012

Національний рекорд України “Срібна Книга”в експозиції артбуків в Музеї книги та друкарства України. Традиційно у жовтні тут триває Азбукове Королівство Магів і Янголів – саме час представити чарівну книгу.

IMG_2282z1

“Срібна Книга” розворушила музейну …стриманість, вражала та шукала нових друзів!

IMG_2149s

Учні-п’ятикласники подорожують сторінками чарівної “Срібної Книги” разом із львівським співавтором проекту Катериною Міхаліциною, письменницею, перекладачем. До яскравих спогадів долучилася дизайнер та лялькарка Олена Тихонова, додала розповіді автор проекту Євгенія Пірог та школярі-учасники рекорду. Нагадаємо, співавторами казки, що відтворена у “Срібній Книзі”, стали 360 дітей та 60  митців.

IMG_2165s

Спілкування по-справжньому активізувало цікавість дітей-учасників зустрічі до книг та читання, адже далі йшлося про Всеукраїнську ініціативу “Додай читання”: книжкові шпаківні з книжками, які вже з’являються у публічних місцях Києва, Рівного, Тернополя та Львова, та творчі зустрічі з написання альманаху дитячої творчості “Блискуче перо”.

IMG_2218s

IMG_2215s

IMG_2260s

IMG_2262s

Діти із задоволенням відповідали на листи від Балакучого Шпака, що доставила їм “Пташина пошта” – ігровий розвивальний формат ініціативи “Додай читання”. Зливу емоцій викликала можливість самим скласти кілька “телеграм” для Шпака, які галаслива пошта доправить іншим дітям на наступні зустрічі “Додай читання”.

IMG_2266k1

Дякую всім учасникам та гостям СК-зустрічі в Музеї книг та друкарства!