![IMG8014](https://vsimrii.in.ua/wp-content/uploads/2017/05/IMG8014.jpg)
4 березня 2017
Найперші враження, якими хочу поділитися після поїздки в Сергіївку – діти! Допитливі очі, теплі, стримані посмішки, модно заплетені косички. Жваві, сонячні, лагідні, активні, уважні, швидкі до ігор, цікаві до книжок.
Перша приватна ВІЛЬНА бібліотека Дмитра Ружевича Дмитрикова пошта: БІБЛІОТЕКА починає діяти!
Дмитрикова бібліотека – спільна справа Всеукраїнської ініціативи Додай читання (Add Reading)Вже 160 книжок Дмитро доправив в шкільну бібліотеку. Діти одразу роздивилися деякі книги, пообіцяли чемно вести запис у журналі реєстрації фонду (адже Дмитро потребує в цьому практичної допомоги).
![IMG_7989d](https://vsimrii.in.ua/wp-content/uploads/2017/05/IMG_7989d.jpg)
На мапі України діти позначили 17 міст з 11 областей, з яких вже надіслали книжки Дмитрикові друзі за листуванням. Тепер читати більше нових видань зможуть всі Сергіївські школярі. Читання – сила дружби!
![IMG_8090d](https://vsimrii.in.ua/wp-content/uploads/2017/05/IMG_8090d.jpg)
На зустріч завітали учні 1-10 класів та майже весь педагогічний колектив, а ще Голова сільради та директор сільської бібліотеки. З усіма учасникам й нові плани читаньв Сергіївці складатимемо )
![IMG_8086d](https://vsimrii.in.ua/wp-content/uploads/2017/05/IMG_8086d.jpg)
Напередодні зустрічі до села завітали телевізійники – розказати, як Сергіївський восьмикласник відкрив свою бібліотеку. Долі людей, що вражають – телепрограма Донецької регіональної дирекції Національної суспільної телерадіокомпанії України “До ТеБе”.
Тож до вашої уваги репортаж про юного директора бібліотеки Дмитра Ружевича і його справу, яка об’єднує та надихає:
https://www.dotb.dn.ua/2017/03/zhittya-nanovo-mriyi-zbuvayutsya-svoya-sprava-popri-vsi-negarazdi-zhittya/
https://www.dotb.dn.ua/2017/03/zhittya-nanovo-mriyi-zbuvayutsya-svoya-sprava-popri-vsi-negarazdi-zhittya/