Репортаж з 9-ої зустрічі проекту “Срібна читацька Книга”

  • 18 Березня, 2012
431762n1

17 березня 2012

Дев’ята зустріч проекту “Срібна читацька Книга”, що відбувалась в кімнатах Класичної та Танцювальної музики НБУ для дітей.

431762n1

Цього разу на зустріч до дітей та велетенської Книги завітали Василь Степаненко, письменник, директор державного видавництва “Веселка”, та легенда мистецтва живопису Микола Пшінка, головний художник цього видавництва.

418130n1

Над художньою частиною сторінки працювали Оксана Капранова, художник-дизайнер, та Вікторія Копієвська, що студіює живопис. Молодий погляд у поєднанні з творчою підтримкою “веселківського” досвіду старших колег надав сторінці суттєвого динамізму і нового ркурсу!

429628n2

Окрім сторінок книги, дев’ята “музична” зустріч подарували ще й нові пісні! Музичну експромт-партію зустрічі озвучувала викладач джазового вокалу та композитор Юлія Рома. Юлія познайомила учнів сьомого класу київської школи “Перспектива” (а саме їм пощастило бути нашими наступними авторами!) з щедрівками у джазовій версії із свого альбому “Радуйся”.

419422n1

397134n

Надихнувшись, діти ладні були співати й танцювати – то ми все й встигли! Спочатку вигадали пісню на вірш Казкарки Джінні “Вивчи ноти” у двох стилях – класичному та реп, розділившись на дві групи, за тим і міні-концерт влаштували, і дискотекою насолодилися! Шкодували, що часу замало – розходитися юним співавторам ну аж ніяк не хотілося! Однак, як добре, що залів у Національній бібліотеці України для дітей багато, на усілякі фантазії і формати зустрічей вистачить!

418321a

Відеорозповідь про цю подію дарує глядачам нові візуальні ефекти, адже наш відео-майстр Олена Кислова опановує нові програми!! Вітаємо Олену і всіх-всіх-всіх нас ;0)

431519n1

За тиждень фінальна зустріч, на який учасники дописуватимуть заключну фразу.

Перегляньие ВІДЕО дев’ятої, передостанньої зустрічі.

Зустрінемось у Гранд-Фіналі!

Ваша Джінні)