![](https://vsimrii.in.ua/wp-content/uploads/2009/09/ecclesia_z.jpg)
20 грудня 2008
Цей день напередодні Різдва став початком справжнього Різдвяного Дива.
Якби не сталося цієї події, всього іншого могло б і не бути…
В цей день відбулася прем’єра спектаклю «Мрії збуваються» на дитячому різдвяному святі у місті Сакраменто (США, Каліфорнія). Тепла, щира атмосфера свята сподобалася всім присутнім – дітлахам, батькам, бабусям та дідусям. Фото з прем’єри «Мрій» можна побачити в нашій ГАЛЕРЕЇ. |
|