Поетична “кулінарія” для дітей: СУП-чик буде!

  • 26 Вересня, 2011
IMG_4022s

 

23 вересня 2011

Кулінарія, як і мистецтво взагалі – річ творча, авторська. Що вже казати про СУП – фестиваль Сучасної Української поезії!

IMG_4022s
“Многая літа” поетичному фестивалю у традиційно-співочому Рівненському стилі)

Цьогоріч вдруге така подія відбувалась у місті Рівне, і слід сказати, що рецепт приготування СУПу насправді вдалий,бо смакувало всім: і талановитій молоді, і знаним, визнаним фахівцям “поетичної кухні”. Запитайте у Олександра Ірванця, Мар’яни Савки, Сергія Пантюка, Андрія Пермякова, Дмитра Лазуткіна…
Конкурсний формат додав “перцю” до страви, однак, впевнена, літературні кулінари отримали також смак та бажання творити ще!

Що до моїх “дитячих поетичних” рецептів – то вони виявились особливими у форматі СУП-2011, тому були поза конкурсом. Тож вірші  від Джінні як “творчий локомотив” підтягнули-започаткували нову номінацію до наступного фестивалю – поезія для дітей.

Чекайте в меню СУП-2012 багатогранну сторінку дитячого “СУП-чику”!
В обговоренні цієї перспективи вже з’явилась жвава ідея (дякую, Мар’яна Луна!) – створити паралельне Дитяче Журі!
Щира вдячність за підтримку та побажання наснаги і невгамовної енергії – організаторам фестивалю під керівництвом Олени Черніговець!

Тож, готуйте віршики, шановні молоді поети!!
Діти хочуть читати не лише сучасну прозу та казки, але й сучасну поезію! А тут рецептів і смаків, самі розумієте – без межі!!

Вірші від Джінні – дитячі і не тільки – а також про інші творчі проекти читайте/дивіться/слухайте на авторському сайті “Всі Мрії” VSIMRII.IN.UA

Нехай смакує!!