Перший в Києві альманах “Блискуче перо” створено в центрі “Дивосвіт”

  • 9 Листопада, 2012
IMG_2864s

2 листопада 2012

Альманах “Блискуче перо” (на фото) створено в центрі розвитку та розваг “Дивосвіт”, м.Київ. Це перший в Києві завершений випуск альманаху, організовано творчій процес Всеукраїнською ініціативою “Додай читання” та автором проекту Євгенією Пірог. Я повідомляли раніше, у вересні перше “Блискуче перо – Форум” побачило світ у Львові і було створене впродовж 19-го Форуму видавців.

IMG_2864s

“Блискуче перо – Дивосвіт” містить 4 казкових історії, які впродовж творчих зустрічей спільно з письменниками вигадували діти. За цей час 34 дитини відчули себе авторами! Прочитати журнал можна в сімейному Центрі розвитку та розваг “Дивосвіт” в книжкових шпаківнях. Таких особливих книжкових поличок з книжками для дітей тут вже є дві, книжки та журнали можна читати, перебуваючи в “Дивосвіті”.

Вітаємо юних співавторів, що здійснили вагомий крок у своєму творчому житті!

IMG_0809s

Тим часом…
Третю збірочку “Блискуче перо” створили та готують до друку в Тернополі. Вітання Ірині Мацко, координатору “Додай читання”.
Четверте число почали писати в Рівному в дитячому кафе “Мелін”: в неділю 4 листопада разом з Сергей Гридин ми провели майстер-клас для бібліотекарів, які далі будуть організовувати творчий процес із залученням місцевих письменників, артистів, митців.
До п’ятого та шостого альманаху з 12 листопада приступають в Києві в Музеї літератури та в школі 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій (маю тут для себе “надзавдання” – залучити старшокласників до верстки та дизайнерського оформлення журналу)
В рівному в Паліці дітей та молоді стартують ближчими днями, це буде число 7 альманаху.
Щонайменше 10 альманахів є у планах створити до завершенні року.
КНИГОТВОРЦІ!
Письменники, видавці, літератори, художники!
ЙдемО до дітей творити книги та …читачів майбутнього!!