![IMG_0951a](https://vsimrii.in.ua/wp-content/uploads/2013/02/IMG_0951a.jpg)
29 січня 2013
Рівненська ДержТелерадіоКомпанія підготувала півгодинну програму “Один на один” з Євгенією Пірог, письменницею, автором та організатором Всеукраїнської ініціативи “Додай читання”, та бібліотекарем Рівненського міського Палацу дітей та молоді Марічкою Ющук, координатором “Додай читання” в Рівному.
Марія Ющук
Багато уваги в розмові з журналісткою пані Валентиною приділялося спілкуванню та спільної діяльності з дітьми як важливої складової виховання.
Почути-побачити програму можна в понеділок, 4 лютого, о 20:15 на РДТРК.