Новини сайту: “Секрети від Джінні” і трохи більше

  • 24 Червня, 2011
disney128

25 червня 2011

Про деякі новини сайту хочеться зауважити особливо. Адже йдеться про творчу роботу колег, соратників, а радше друзів, з якими переплітаються стежинки різних творчих проектів. Тому із приємністю представляємо одразу ТРИ події.

disney128Перше “Секрети від Джінні” – нова рубрика в розділі “Радіопрограми“. Але йтиметься там про роботи інших авторів, які мали натхнення дізнаватися, хто ж то є за ім’ям Джінні насправді. Може тому, це не лише “секрети” з інтерв’ю, а й трохи більше – представлення цікавих журналістських робіт. Наразі це роботи Анни Бабенко і Тетяни Калініченко (Радіо Марія).
Запрошую, знайомтесь!

disney161Друга приємна грандіозна штука – документальний фільм про друзів, партнерів, неймовірний творчий колектив благодійний театр “Місто сонця” (керівник, режисер Наталія Грабовська). Тепер ви можете познайомитись з ними з екрану мало не особисто, а по тому, можливо, підтримати їхню діяльність – хто зна!!)))
І все завдяки Альоні Павленко, молодої журналістки з Києво-Могилянської школи журналістики, яка створила відеорозповідь, запрезентовану на нашій сторінці театру “Міста сонця” в розділі “Спектаклі, театри“.
Не пропустіть!

disney185
І ще одна довгоочкувана подія, яку з превеликою радістю сприймуть юні актори з Дитячого музично-драматичного театру “Віват“. Нещодавно вони склали іспити з творчих дісциплін, адже в свому театрі вони вчаться, і насамперед – бути справжніми людьми. Саме так веде з ними роботу шанована акторами та публікою Світлана Жуковіна – керівник та режисер театру “Вівату”.
Отже, нарешті ВІДЕО спектаклю “Мрії збуваються” – для вас, Глядачі!

Не знаю, що ще додати!… Просто відчуваю, що …Джінні щаслива за всіх своїх друзів!!
Порадійте і ви, друзі-читачі!