Не баріться. Книжки прилетіли!

  • 21 Червня, 2012
IMG_8970z

21 червня 2012

Зустрічі з обговорення ініціативи «Додай читання» в мерії Рівне та міському відділі освіти в підсумку показали – книжкові шпаківні завітають до дітей міста з вересня. Саме тоді, немов перелітні пташки, повертатимуться з канікул засмаглі та «зголодніли до книжок» діти.

IMG_8970z

Тим часом, шпаківня в Рівненському міському палаці для дітей та молоді працює вже другий місяць. “Підгодувати” трудівницю-шпаківню книжками прийшли учасники презентації в ПДМ проекту “Додай читання” – школярі Денис та Максим. Деякі книжки з власних бібліотек хлопці вирішими подарувати у користування іншим читачам. Книжки позначені наліпкою з назвою проекту та ім’ям дарувальника.

IMG_8976x

Чарівною та терплячою господинею-доглядальницею першої книжкової шпаківні є бібліотекар ПДМ Марійка Ющук. Марійка переповіла. як по-різному діти читають – хтось швидко переглядає картинки, хтось сідає неподалік почитати. В шпаківні оселилися Франко та Руданський, лисеня “Людвиг Чотирнадцятий” та “Аленький цветочек”, “Цікава географія” та пізнавально-розважальний журнал “ЗІН”.

IMG_8962z

IMG_8960z

Чималенько нових “мешканців” шпаківні чекатимуть зустрічі з малими читачами) Не баріться: книжки прилетіли!