Наймолодший читач “Золотої Планети”

  • 21 Вересня, 2010
IMG_2496x

21 вересня 2010

Завершення літа та початок осені – традіційні “жнива” і на книжковій ниві. Адже відбуваються традиційні заходи, відомі у книжковому світі: Міжнародна виставка на Лівобережній, Виставка-ярмарок в Українському Домі та Міжнародний Форум книговидавців у Львові.

IMG_2496x

Хлопчик Вітерець збагатився новими друзями та втішений приємними зустрічами з читачами. Тепер ми знайомі з Данчиком, Улянкою, Тетянкою, Іванком, Юстинкою, Софійкою, Олександрою та Сашком, з Лесею, Тарасом, Лукою, Богданчиком, Павлом та Северинком та всіма дітками, які встигли вже потоваришувати з Вітерцем.

Маленький, хоча вже дуже відповідальний Данило з Києва хоче бути Хлопчиком Птахом, щоб літати! Він вирішив бути як хлопчик Вітерець – чуйним, турботливим та сміливим! А Леон Марсель з Баден-Бадена – в Україні родичі називають його Левком – отримає книжечку про Золоту Планету на свій день народження!

Ось такі подорожі Хлопчика Вітерця у цьому розмаїтті книжкового і реального світу! Репортажі про участь автора в книжкових подіях літа-осені ви маєте можливість прочитати в новинах нашого сайту. Але найцікавіша новина – саме тут!

За підсумками книжкових події серпня та вересня НАЙМОЛОДШИМ читачем книжечки “Хлопчик Вітерець та Золота Планета” визнано маленьку Анну-Марію зі Львова! (на фото)

Хоча зараз немовляті більше смакує яблучко, проте тато і мама вже дбають про літературний смак маленької донечки!

Нехай планета твого щастя, чарівна Анна-Маріє, буде яскравою  та різнобарвною!