![IMG_7293z](https://vsimrii.in.ua/wp-content/uploads/2012/04/IMG_7293z.jpg)
19 квітня 2012
Спілка письменників, вишукана поезія, різнобарв’я настрою, напівтони душевних глибин і неймовірно сонячні посмішки!!! Творчий вечір Оксани Радушинської заволодів київським весняним вечором і настроями публіки. Смакували поєтику слова, плинність мелодії, мерехтливість дощу.
Оксана Радушинська, коронована літературна зірка на відстані руки, щедро ділила душу навпіл – навпіл з гладачами. Свою частинку збережу, мов долю.
Щира вдячність!