Національна бібліотека України для дітей

  • 26 Січня, 2011
IMG_3222zz

20 січня 2011 року в читальному залі відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Національкої бібліотеки України для дітей відбулася чергова зустріч в рамках Національного проекту «Україна читає дітям» учнів 2 та 4-х класів ліцею-інтернату №23 з Євгенією Пірог – дитячою письменницею, арт-директором проекту «Всі мрії».

IMG_3222zz

Наша гостя презентувала свою нову книжку «Мрії збуваються. Казкова історія, яку розповів Різдвяний Янгол». Як казкарка Джинні, вона зачитувала дітям зворушливі сторінки казки, давала свої коментарі до неї. Діти мали змогу прослухати частину цієї казки ще й в чудовому авторському записі та музичному оформленні у форматі аудіо- книжки.

Письменниця, відповідаючи на питання маленьких користувачів бібліотеки, поділилася з ними спогадами із свого дитинства, першими своїми мріями та творами. Подарувала кожній дитині казкового метелика (для здійснення бажань) і ігри до своєї казки. А діти пообіцяли їй зробити малюнки до її казок та написати продовження її різдвяної казки.

Закінчилось свято піснею на слова Євгенії Пірог «Мрії збуваються». Співали всі разом – автор, діти і дорослі.
Кожна людина має мрії, але щоб вони здійснилися необхідно обов’язково прикладати зусилля – така головна думка проходить через книжку письменниці і пройшла через все наше свято.

За матеріалами сайту www.chl.kiev.ua

Відеофрагмент з зустрічі можна подивитись тут.