![P2030052d](https://vsimrii.in.ua/wp-content/uploads/2011/02/P2030052d.jpg)
3 лютого 2011
Сила мистецтва вкотре доводить дивовижу свого терапевтичного впливу. На розвиток особистості, на душу, на довколишній світ… На учасників Народного театру “Паростки”, створеного при громадській організації матерів дітей-інвалідів “Сонячний промінь”, що у Києві.
За кілька років кропіткої праці колишні діти виросли не тільки фізично, а головне – духовно. Долати сходинки творчості їм допомагає режисер Віталій Любота. Колектив відкритий до спілкування та жадібно всотує нову інформацію, аби ж вона була щирою!
В день народження театру, в грудні, “Паростки” знайшли “під ялинкою” книгу “Хлопчик Вітерець та Золота Планета“. Тепер ми разом переглянули казку, обговорили, уявили персонажів… Фото на сайті в Зустрічах.
Цікаво, які нові творчі мрії зростатимуть з “Паростками”? Життя покаже.
Головне – цей день подарував щире спілкування, а це справжній скарб!