![IMG_4844xx](https://vsimrii.in.ua/wp-content/uploads/2011/10/IMG_4844xx.jpg)
25 листопада 2011
В суботу, 26 листопада, “Реальні Мрійники” запрошують на особливу гостину!!
Джінні чекає на вас разом зі школяркою Евою Левенець, знавцем морозивних десертів та успіху власної книги, Денисом Філінським, знавцем соусів, та невтомним читачем і художницею Оленою Думбадзе, майстром з іконопису.
Що об’єднало цих щасливих мрійників? Вміння дослухатись до свого серця.
Поради, секрети, рецепти та жарти – для вас, слухачі! А для натхнення та підтримки талантів – пісня “Фестиваль талантів” (авт. Є.Пірог, аранж. А.Сидорчук)
Мрійте з нами! Хай все здійсниться!