Львів-Форум-Срібна Книга: вчимо і вчимося творити!

  • 3 Травня, 2012
IMG_7453a

2 травня 2012

На Шостому Львівському міжнародному дитячому форумі книговидавців “Срібна Книга” додала одразу кілька нових казкових історій і юних книготворців. У Палаці мистецтв письменники та художники разом з учасниками зустрічей – і дітьми, і дорослими – створили поле творчого спілкування.

IMG_7453a
на фото: Катерина Міхаліцина, письменник, на зустрічі з дітьми

Хтось перетворився на Казкову Фею, хтось обернувся на Літературного гномика чи Чарівника, комусь просто допомагала Фантазія. Саме завдяки спільній творчій праці, діти вчились створювати казкові історії – в цьому сенв “срібнокнижних” зустрічей по завершенню написанн власне книги. Тим часом, дорослі допомагали та …вловлювали миті дитячого казкотворення, аби й самим навчитись, зрозуміти, що і як писати для дітей, що цікаво теперішній дітлашні.

IMG_7488a
на фото: Оксана Кротюк, письменниця, ділиться досвідом про “СК”

Спілкування з дорослими – це завжди нагода отримати з першоджерел досвід від партнерів щодо цікавої роботи з дітьмти. “Срібнокнижний майданчик” тому підтвердження.
Директор Львівської обласної бібліотеки для дітей Лариса Лугова розповіла відчуття опісля “ночі в бібліотеці”, щасливими учасниками якої були діти. Направду ща-сли-ви-ми!

IMG_7464z
Жанна Кунцяк (бібліотекар НБУ для дітей) та Лариса Лугова

Впродовж зустрічі у спілкування взяли участь бібліотекар Національної бібліотеки України для дітей Жанна Кунцяк, письменники Сергій Гридін, Ірина Мацко, художники Світлана Власова, Оксана Шевців-Мазур з донькою Соломією.

IMG_7445z

IMG_7444d

IMG_7466s

За участь у творчій роботі діти-учасники отримали орігамі котів-закладок для книги, розмальовки та складанки для творчих робіт. Звісно, і форумівських “слоників” на додачу, які цьогоріч допомагали активізувати дітячу аудиторію читачів.

Заспівали серед Палацу мистецтв і …весняні шпаки – принаймні, пісню по шпаківні-читальні почули всі у залі! Саме вільний доступ до читання і книжок у громадських місцях – у весняному вирі наступних подій. Всеукраїнська ініціатива “Додай читання” озвучена і “оспівана” на форумі.

Докладніше про ідею і зміст проекту міні-читалень дивіться на сайті в розділі ДОДАЙ ЧИТАННЯ.

IMG_7506z

Про “Срібну Книгу” готує інтерв’ю газета “Високий замок” та дитяче телебачення “Юрашки”, яким сподобалися наші “золоті секретики від срібної книги”.

До наступних зустрічей на шляху здійснення творчих мрій!