Краматорськ: 2 дні з Джінні

  • 26 Лютого, 2017
IMG_6656

13-14 грудня 2016

Знову в дорогу на схід, до читачів і творчих друзів!

Школа 12 приймала щиро, як і завзято рік тому взялася запроваджувати книжкові шпаківні у Краматорську. Кілька зустрічей поспіль з різними класами – жваво, невимушено і дуже доброзичливо заавдяки невтомній бібліотекарці п.Валентині Древельковій, активній колезі по Всеукраїнській ініціативі “Додай читання“.

IMG_6656

Особлива, відповідальна й важлива подія – посвята Дмитра Ружевича, школяра з Сергіївки, що неподалік Краматорська, у директори бібліотеки. героєм проекту “Дмитрикова бібліотека”. Про це детальніше можна дізнатися в нашій статті. Про Першу приватну ВІЛЬНУ бібліотеку Дмитра Ружевича прийшли розповісти журналісти ЗМІ – можна подивитися ВІДЕО.

IMG_66732

На зустріч завітало багато краматорстких волонтерів, школярі влаштували надзвичайно зворушливий міні-концерт, Дмитра вітала пані Сталіна, мама Степана Чубенка, юного загиблого у 14 році Героя, учня школи 12.

IMG_6709

“Методично”, весело й практично вдалося поспілкуватися з бібліотекарями району, завітали й учні-старшокласники з школи 19 (супер!). Надверіч відбулися зустрічі з новими друзями з волонтерського руху Краматорські Бджілки та заняття в Центрі психологічної реабілітації Светлана Лисицына – там і діти, і дорослі, що відвідують ГО “Український розмовний клуб “Файно”))) #УРКФайно. Так вирував перший день.

IMG_6741

Зранку – садочок (2 заняття по 2 групи), смачні вранішні котлетки і – Книжчин дім Дитяча центральна бібліотека ім.Пушкіна, де 6 клас і група студентів-педагогів з викладачем, звідти – у ВІЛЬна ХАта з школярами-шестикласниками і юними артистами з Центральна дитяча бібліотека ім. О.Купріна м. Дружківка.

IMG_6815

Ще й дві зустрічі в інтернаті №3, і другий виступ зі спектаклем. Вклоняюся усім, хто зібрав-привіз-нагодував-довіз дітей, і вивчив, звісно, з ними цю патриотичну постановку “Барвінок та Будяк” (особлива авторська вдячність).

IMG_6801

Два дні. Багато? Мало? Час покаже, скільки прихильників читання активніше візьметься до відродження країни.
Чарівно! Зима, Краматорськ, чай і …Шпак. Дуууже Балакучий))

15540641_3608938806o