Комп’ютерний фінал “Срібної книги”?

  • 26 Січня, 2012
IMG_6419z1

25 січня 2012

Книга для того, щоб читати. А “Срібна читацька Книга” – ще й для навчання вигадуванню казкових історій. Саме тому, “Срібна Книга” подорожує у різні дитячі колективи, де з’являються нові учасники проекту та прихильники читання.

IMG_6419z1

Зустріч в ліцеї інформаційних технологій з двома п’ятими класами поповнили “Срібну Книгу” версією “комп’ютерного” фінала книжки, яку п’ятикласники вигадували разом з письменником Олександром Есауловим, знавцем цієї теми в дитячій літературі.

IMG_6377s

Адже саме Олександр подарував юним читачам серію «Заекрання» і став Дипломантом Міжнародної асамблеї фантастів «Дитячий Портал» 2006 року.

IMG_6384a

IMG_6382a

В роботі взяли участь 30 школярів, творчий доробок яких буде представлено на черговій зустрічі проекту в Національній бібліотеці України для дітей 27 січня. Тут восьма зустріч СК має відбуватись у залі Дозвілля та масових заходів, а в гості завітає чарівна лялька Прудкий Равлик зі своїми “авторами” Лесею Ворониною та Оленою Тереховою (про це ми писали) Однак, все може раптом набути “технічного смаку”!
Хто зна?)

Тих, хто полюбляє малювати, чекає особливий сюрприз! Завітайте – побачите на власні очі!

Джінні радить!!