![](https://vsimrii.in.ua/wp-content/uploads/2009/09/img_8922a.jpg)
27 серпня на Дитячому книжковому благодійному ярмарку в Києві в Українському домі автор разом з першими читачами різдвяної казки стали учасниками сюжету новин «каналу «24».
Учасниками сюжету були: директор видавництва «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га» п.Іван Малкович, який сказав, що «ЗАВДЯКИ КНИЖКАМ ДІТИ ВЧАТЬСЯ МРІЯТИ»,
відвідувачка ярмарку п.Галина,
директор Українського Дому п. Наталія Заболотна
…та Євгенія Пірог, автор, «Мрії збуваються. Казкова історія…» – її перша книга.
Повний текст сюжету новин можна прочитати тут. Фоторепортаж з книжкового ярмарку «Український Дім: свято дитячої книги» запрошуємо подивитися на сайті телеканалу Новини 24 |
|