Книжкова шпаківня в Кінопалаці “Україна”

  • 10 Жовтня, 2012
AfishaCinema_Min1

9 жовтня 2012

Ви прагнете, аби ваша дитина більше читала? Тоді ви маєте знати, де віднайти дорогоцінні хвилини для читання. Приміром, в Кінопалаці, поки очікуєте початку сеансу. Дивовижа? Цілковита реальність, стверджує «Додай читання»! Адже у фойє кінотеатру відтепер працюватиме книжкова шпаківня з дитячими книжками: бери, читай!

AfishaCinema_Min1

Кажуть, читання «тане» з кожним днем? Новий «льодовиковий період» справу танення не зупинить: дітей приваблює яскраве, щире, незвідане! Таким є спілкування з письменниками, які й самі книжки пишуть-вигадують, і дітей вчать. В Кінопалац разом з дитячими письменниками Євгенією Пірог та Сергієм Гридіним завітає Балакучий Шпак – творчий персонаж проекту, який розкаже, де будуть відбуватися творчі зустрічі майбутніх авторів. А які завдання та призи приготував Шпак разом з партнерами акції – про то краще самій дитині на святі дізнаватися.

Просвітницький соціальний проект Всеукраїнська ініціатива «Додай читання» 14 жовтня о 13:00 в місті Рівне в кінотеатрі «Україна» проводить святкове відкриття книжкової шпаківні – стилізованої полички з дитячими книжками у вільному для читання доступі. Мета проекту – активізація читання та розвиток талантів дітей. Створення мережі книжкових шпаківень у громадських місцях додає хвилини читання та ініціює творчу роботу з дітьми.

Вперше книжкова шпаківня встановлюватиметься у фойє кінотеатру. До виготовлення полиць в Рівному долучився місцевий Гіпермаркет «Епіцентр», оформлення шпаківні як арт-об’єкту здійснив юний художник Стас Мельничук, учень школи «Особлива дитина».

Всеукраїнська ініціатива «Додай читання» об’єднує три складові.
1.«Книжкові шпаківні» – стилізовані полички, які доносять книжки до дітей у громадські місця. В Києві, Рівному, Тернополі та Львові вже діє 14 шпаківень – в лікарнях, школах, кафе.
2.Альманах «Блискуче перо» – розвиток літературних здібностей дитини через авторську участь у спільному з письменниками написанні альманахів дитячої творчості. У Львові 25 дітей вже написали перший альманах та отримали сигнальні примірники впродовж трьох днів Форуму видавців. В Київському центрі «Дивосвіт» триває процес казко творення, Рівне готується до цього кроку. Не проґавте!
3.«Пташина пошта» – спілкування навколо книжки (новинки, конкурси, відгуки, заходи). «Читання – сила!» стверджуємо ми та співаємо. Долучайтеся!

Дитиною ви також мріяли написати книгу? Тоді зустрінемося вже цієї неділі!

Учасники свята – дитячі письменники Євгенія Пірог (м.Київ, автор проекту) та Сергій Гридін (м.Здолбунів, соорганізатор проекту), Міський палац дітей та молоді (де діє інша книжкова шпаківня), школа «Особлива дитина», книжковий магазин «Читай», громадська організація «Книга напрокат», бібліотекарі ПДМ та Обласної державної бібліотеки, дитячий вокальний ансамбль «Вітамінки» виконає спеціальну пісню проекту «Читання – сила!».

Запрошені гості – магазин «Епіцентр», фірма «Реноме», Регіональне представництво Асоціації міст України, Рівненський Театр ляльок, Міський відділ освіти, Міський відділ культури, працівники дитячих бібліотек, школярі, відвідувачі кінотеатру «Україна».

Сувеніри від дитячих журналів «Стежка», «Зін», «Жирафа Рафа», «Малятко» та кампанії «Рудь».
Запрошуємо у святкову неділю Покрова 14.19 2012 о 13:00 на святкове дійство «Додай читання». Задля розвитку дитини – для вас і разом з вами!

Євгенія Пірог,
автор-координатор проекту «Додай читання»

Творче об’єднання «Всі мрії» vsimrii.in.ua
(050) 727 7270  [email protected]