Хто знає “Куди? і Навіщо?” подорожувати

  • 30 Листопада, 2011
IMG_0013s

30 листопада 2011

Шалено-нудний пронизливий осінній вітер заскочив нашого поважного “Прудкого Равлика” зненацька і – який жаль! – пан Равлик таки застудився!..
IMG_0013s

Проте, шановна Леся Воронина не занепала духом! Вона щедро підгодовує свого товариша Равлика теплим молоком та пундиками з маком. Отож, одужання Прудкого Равлика гарантовано!!

А поки Равлик гріє горличко смугастим шаліком, на проект “Срібна Книга” поспішає на всіх чотирьох …”ЖирафаРАФА” зі своїми свіженькими журнальчиками для діток!!

newsM3

1-го грудня, почуємо як він жваво цокає сходинками Національної бібліотеки України на зустріч з дитячого книготворення!!

Щиро бажаємо Равлику підживитись “равіолями” та радіти життю, незважаючи на прикрі випадковості – проект СК віддано чекатиме смугастого друга!!

А наш новий плямистий творчий товариш – Рафаєль, знайомтесь: “ЖирафаРАФА” – журнал для дітей!

Видавництво україномовної версії цього розвивального періодичного видання братиме участь у четвертій зустрічі проекту “Срібна читацька Книга”. Журнал виходить в трьох країнах, та й сам Рафаєль – виходець із заморських країв. Безперечно, знає толк “Куди? і Навіщо?” подорожувати!

Звісно, Джінні також! Завітайте!
Буде гаряче!!)))