Казки палеонтології в “Дивосвіті”

  • 28 Жовтня, 2012
IMG_2564s

26 жовтня 2012

“Додай читання” продовжило творчий літературний процес в сімейному центрі розвитку та розваг “Дивосвіт”. Створення третьої казки для альманаху дитячої творчості “Блискуче перо” мало незвичний антураж, адже відбувалося впродовж “Дня Палеонтолога”. Виставка самоцвітів та викопних істот додало нових знань, образів, сюжетів.

IMG_2564s

IMG_2593a

Учасниками творчої зустрічі стали учні школи “Афіни” разом з Казкаркою Джінні та Яніною Косаковською, поетом-фантастом. Загадковим співавтором став творець “історичного листа”, активний учасник проектів “Срібна Книга” та “Додай читання” четверокласник Денис.

IMG_2537z

IMG_2571s

IMG_2575a

В казкових подорожах знайшли відображення враження дітей про відвідування центру “Дивосвіт”. Не кожного дня знаходиш викопні рештки, які діти самі розкопали у Динопарку! Часи зкам’янілої давнини, драконячі мотиви та невгамовна фантазія дітей створили казку із тематичними запитаннями для читачів: читай і додавай нових знань!

IMG_2610z

IMG_2603d

IMG_2585a

Мандри школярів з школи “Афини” крізь літературний простір та палеонтологичні часи створили дивосвітну історію “Подорож в капсулі часу” – згодом читайте в книжковій шпаківні Дивосвіту в альманасі “Блискуче перо”.