![526280s](https://vsimrii.in.ua/wp-content/uploads/2012/09/526280s.jpg)
22 серпня 2012
Книжкова шпаківня з книжками від добрих людей тепер додаватиме яскравих барв читання дітям, які проходять лікування в онковідділенні інституту раку в Києві.
Ініціаторами дарувати радість і посмішки дітям стали студенти Yevgeniy Konoshchuk
Ініціаторами дарувати радість і посмішки дітям стали студенти Yevgeniy Konoshchuk
та Ангеліна Турская.
![526280s](https://vsimrii.in.ua/wp-content/uploads/2012/09/526280s.jpg)
Посприяла нашому візиту Римма Зюбіна та Лариса Лавренюк (Фонд допомоги онкохворим дітям “Краб“).
Книжки надали видавець Олександр Стебеляк та його друзі, журнали “ЗІН”, “Малятко” і мені дещо трапилося на Петрівці гарненького – дітям і матусям все сподобалося.
Книжки надали видавець Олександр Стебеляк та його друзі, журнали “ЗІН”, “Малятко” і мені дещо трапилося на Петрівці гарненького – дітям і матусям все сподобалося.
![292415z](https://vsimrii.in.ua/wp-content/uploads/2012/09/292415z.jpg)
А ще ми робили орігамі пташок, діти малювали разом з Світланою Конощук – художницею та письменницею, літали зі шпаком наввипередки, бавилися хатинкою-шпаківнею (надзвичайно функціональна штука виходить, коли є дверцята, віконця, пошта на горищі, кватирки, кишеньки та усілякі штуки)))
![IMG_4416z](https://vsimrii.in.ua/wp-content/uploads/2012/09/IMG_4416z.jpg)
НЕХАЙ ДОБРОТА, ПОСМІШКИ ТА КНИЖКИ ДОДАЮТЬ ФАРБ ЖИТТЮ!!