“Додай читання” стартувало в Рівному!

  • 3 Травня, 2012
IMG_7230s

3 травня 2012

Впродовж тижневого Благодійного марафону в Рівненському міському Палаці для дітей і молоді, що вже вкотре проводиться на підтримку дітей з малозахищених родин, які вчились в студіях Палацу, а нині готуються обирати фах, відбувається багацько чудових різноманітних заходів.

IMG_7230s

IMG_7227s

Яскравою подією стала зустріч дітей з кількома учасниками проекту “Срібна Книга”, що став Національний рекордом України, адже у створенні великоформатної рукотровної книги взяли участь 360 дітей та 60 дорослих-митців.

IMG_7561z

Втім, гості щиро поділилися новою ідеєю: Всеукраїнська ініціатива “Додай читання” взяла старт саме тут. Творчий колектив Палацу радо відгукнувся і усіляко сприяв підготовці заходу, що здебільшого тривала дистанційно, проте оперативно і якісно. Не кожна установа нині може цим похвалитися. На щастя, можна щиро подякувати керівництву і всім фахівцям Рівненського ПДМ – світо книги вдалося)
ДЯКУЄМО!

IMG_7539s

Перші шафки-полички для книжок, які можна взяти, погортати-почитати і повернути на поличку виготовлено на підтримку Всеукраїнської ініціативи “Додай читання” рівненським магазином “Епіцентр”!
Одна буде встановлена у фойє Палацу дітей і молоді, другу планується встановити в фойє кінотеатру.
Щира вдячність керівництву, менеджерам та безпосереднім виконавцям за кошти, працю і розуміння важливості читання для дітей!
ДЯКУЄМО ЕПІЦЕНТРУ!!
В читанні – сила!)

IMG_7609x

Наповнення новенького “помешкання” книжками розпочала книгарня “Читай” що в торгівельному центрі “Чайка” міста Рівного. Яскраві та корисні книжечки уподобали діти з Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату, що були на святі (на верхньому фото) Саме їм доручили прийняти книжковий дарунок. Дітлахи з задоволенням виконали важливу місію і заповнили полицю-шпаківню книжечками. Тепер справа за читачами.
ДЯКУЄМО за пречудовий подарунок книгарні “ЧИТАЙ”!

“Летить” до шпаківні журнал “МИСТЕЦЬКІ ГРАНІ“, який підтримав іініціативу “Додай читання” інформаційно: в свіжому числі розміщено інформацію щодо проекту, а також є чималенька стаття про вагу рекорду Срібної Книги. Читайте всі! Кілька випусків журналу тепер “оселилися в шпаківні”)))
ДЯКУЄМО МИСТЕЦЬКИМ ГРАНЯМ і редактору та засновнику журналу ОЛЕКСАНДРІ КУЛІШ

IMG_7618s

Читач Денис з книжками товаришує давно і надзвичайно потужно. Та й письменниками теж, особливо з Сергієм Гридіним, тому не минає можливості побачитись і подякувати за нові книжкові пригоди. Читачі Максим та Денис спеціально до свята приберегли книжечки з власної бібліотечки , якими вони залюбки поділилися. Тепер книжки чекатимуть на поличках книжкової шпаківні нових читачиків – малечу, яка скористається приємною нагодою!
ДЯКУЄМО Читачам!!

IMG_7583z

Творчий початок ініціативи “Додай читання” ґрунтується на досвіді проекту “Срібна Книга”, що став Національним рекордом Украіни. Серед учасників цього проекту – письменник Сергій Гридін та художниця Світлана Власова, а також автор-координатор проекту Євгенія Пірог. Саме вони, розповівши дітям про унікальну книгу, запропонували дітям самим створити власні маленькі книжечки з цікавими історіями.

IMG_7576z

Дітям дали вирізані з журналів зображення казкових героїв, а історію про них діти мали придумати самостійно. Всі діти, а тут були і учні рівненського навчально-реабілітаційного центру “Особлива дитина”, за двадцятьхвилин роботи створили більше десятка маленьких книжок з цікавими історіями.

IMG_7594x

Стасік Мельничук, учень школи “Особлива дитина” (м.Рівне, 15 років) взяв участь у художньому форматі творчого конкурсу від СК. Його малюнок увійшов у колаж з найкращих робіт, надісланих на конкурс. Колаж розміщено на обкладинці брошури “Золота чмтацька”, в якій зібрано і оформлено літературні та художні надбання проекту.
Давні творчі стосунки Джінні та Стасіка приносять нові результати!
За цей час Стас переміг у кількох міжнародних художніх коркурсах.
Мрії здійснюються! Крокуйте до щастя!

IMG_7633z

Вокальний ансамбль “Вітамін” і керівник Оксана Васелаті подарували учасникам святкової зустрічі прем’єру пісні “Читання – сила!” (сл. і муз. Є.Пірог, аранжування Андрій Сидорчук)
ДІти вивчили пісню дуже швидко, кажуть – бо сподобалася!
ДЯКУЄМО ВІТАМІНКАМ І вокальному керівнику ОКСАНІ ВАСЕЛАТІ!!

IMG_7233zz

 

 

Бажаєте і ви заспівати? Будь ласка! Пісня “Читання – сила

П.С. Поки версталась ця інформація, вийшла стаття в “Рівненській газеті”, чекаємо повідомлень від львівської газети “Високий Замок” та дитячого телебачення “Юрашки”.

ВЕСНА!! Книжки ПРИ-ЛЕ-ТІ-ЛИ!!