Дмитрикова пошта: ЛИСТИ на СХІД

  • 30 Листопада, 2015
21818

1 грудня 2015

Листування з Дмитриком, 12-річним школярем, що мешкає у селі Сергіївка на Донеччині – гарна можливість для дружнього спілкування школярів з різних куточків країни!
Хоча хлопчик пересувається на візку, це не обмежує його захоплень математикою та читанням. Розумній, доброзичливій дитині у рідному селі бракує україномовних друзів та щирого розуміння.
Дмитро опановує комп’ютер, тож зможе листуватися особисто. Йому допомагає мама Людмила, навідують українські військові, звеселяє маленька сестричка та поважний кіт-вусань. 🙂

21818

Дмитро сподівається знайти нових друзів, дізнаватися про те, чим живуть школярі нашої великої України. А ще хлопцю дуже потрібні КНИЖКИ! Тож запрошуємо усіх друзів Всеукраїнської ініціативи “Додай читання” та небайдужих книголюбів поділитися читацькими скарбами з Дмитром і його сестричкою.

IMG-1028

Казкарка Джінні на зустрічі в бібліотеці ім.Костомарова, м.Київ, розповіла про Дмитра ліцеїстами “Кадетського корпусу” №23. Діти одразу взялися до справи і написали Дмитрику, а ще й рукописну “книжку” з рецептами щастя  створили. І Дмитро, і його мама вже телефонували і щир дякували за щиру підтримку!

IMG_1073d4

Але це лише початок ІСТОРІЇ ДРУЖБИ! Нові листи Дмитру Ружевичу – в дорозі!

12279055623_n

Дізнавшися про Дмитрика з Донеччини, котрий шукає друзів, 6-ий клас (вчитель Аліна Пирог) гімназії №267 з Києва – друзі Всеукраїнської ініціативи Додай читання – вирішили написати листи свому ровеснику на схід, у село Сергіївка що поблизу міста Слов’янська. Пошта доставить важливу кореспонденцію на початку грудня, саме на Міжнародний день людей з особливими потребами.

1121438774857738_n

Ланцюжок листів, що поєднують дітей країни, продовжився!

Тепер вже школярі 5-го класу гімназії 267 переглянули відео Максима Потапчука, керівника волонтерської організації Liberi Liberati про Дмитра та його родину. https://youtu.be/Y773313ygaE

12301606_65122567n

Як пише вчитель Наталія Тхоржевська, особливо дітей вразила розповідь: «Як може дитя з села, в якому майже 80% прихвостнів Путіна, так палко та віддано любити Україну? Звідки ця любов? Чому цей маленький хлопчик має більше розуму, ніж тисячі дорослих прихильників “російського миру”? Генетичний код нації?»

Тож київські школярі одностайно вирішили підтримати хлопця, а за кілька днів узялись ще й підшукати цікаві книги для нього. ДЯКУЄМО усім щирим та небайдужим, дітям і дорослим!

Насправді ДРУЖБА БЕЗ КОРДОНІВ 🙂 А читання – СИЛА!

Ваших листів чекають за адресою:
с.Сергіївка, вул.Поштова, буд.11, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84191,
Ружевич Дмитро