![IMG_4431s](https://vsimrii.in.ua/wp-content/uploads/2013/02/IMG_4431s.jpg)
15 лютого2013
Днями завітала до Дарницького реабілітаційного центру, де навчаються школярі та молодь з функціональними обмеженостіми. Серед вихованців тут стільки яскравих творчих особистостей, тож керівництво соціального закладу оперативно порадилося і вирішило ближчим часом долучити заклад до ініціативи “Додай читання”. Адже проект дає можливість кожному проявити себе і творити добрі справи для інших.
Наразі розробляється план виготовлення та наповнення шпаківень за схемою “діти для дітей”. Вихованці центру долучатимуться до оздоблення шпаківні – на стінах реабілітаціонного центру стільки чудових картин, що за результат можна не хвилюватися!
До збирання книжок для дітей-читачів різного віку просимо долучатися усіх бажаючих.
Хто “ЗА” – голосуй книжкою!!