Бібліотечні пригоди Джінні: КВІТЕНЬ

  • 3 Травня, 2017
IMG_8443d
5 квітня 2107, Київ
Вдруге від різдвяних читань завітала у Бібліотеку Лермонтова.
З приємністю зауважила, що бібліотека облаштувала зал, враховуючи попередні побажання, т
ож дітки сиділи напівколом, що дуже зручно та затишно – чи то для Балакучого Шпака, чи для Мудрої сови, що “супроводжують” Джінні Evgenia Pirog. Що вже й казати про читайликів – награлися, начиталися і наспівалися від душі ! )
Нові настрої бібліотек ЦБС Солом’янського району Києва.
IMG_8443d

6 квітня 2017, Рівне
Обласна бібліотека для юнацтва в Рівне.
Кілька років тому серед “дорослих” фондів тут була лише “комірчинка” з дитячими книжками. Радію, що нині тут активно функціонує відділ “Сімейного читання”. Нині ми гарнюньо почитали з двома групами другокласників і дітками з клубу “Долоньки” – родинно, затишно, весело і активно.
IMG_5488d
6 квітня 2017
Допитливі та обізнані, доброзичливі та кмітливі, жваві та щирі – такими зустріли другокласники Рівненського НВК Колегіум авторку Додай читання (Add Reading) Джінні Evgenia Pirog. Про книжкові шпаківні тут, в Рівному, діти знають: хтось читав книжки з шпаківні в кінопалаці, хтось у кондитерській “Мелін”, а хтось у ТЦ “Злата Плаза”. Ще б пак! Адже в Рівному розпочиналався цей проект популяризації читання серед дітей.
Незвичний урок читання додав не лише прочитанних сторінок, а найголовнішого – радості від читацько-письменницького спілкування Далі – буде!
IMG_8482d
7 квітня 2017
Школа 27 у місті Рівне
Деяких вителів та дітей цієї школи знаю ще з часів, коли організувала тут молодіжну організацію “Альфа”, шкільне радіо та малотиражку “Спалах”, втім – тодішні діти повиростали, тепер вчаться інші.
В одному з класів одразу взялися розпитувати про мандри, зауваживши “американський” наплічник Джінні Evgenia Pirog. А розклавши по поличках “космічні” та книжкові питання, ігри і пригоди, п.Ірина з школяриками 4 класу навіть пригостили щойно “спеченим” маршмелоу 🙂
IMG_8502d
12 квітня 2017, Київ
Космос – в бібліотеці ім.Пушкіна...
Адже сьогодні – День космонавтики. Тож відзначали разом з київськими третьокласниками та бібліотекарями Оболонського району в бібліотеці ім.Пушкіна. Джінні розповіла про спостереження за запуском ракети з українськими двигунами на космодромі МАRS в США, про знайомство з Л.Каденюком і столичною школою №71, що була дотична до космічного експерименту. Про новітні астрономічні події та космічні плани можна спілкуватися, насправді, не один урок. Але на космічних швидкостях ми впоралися пограти, слова порозгадувати, поспівати, помайструвати, почитати “Астронавтів…” і про Додай читання – Add Reading поговорити.
Космічним мріям та перемогами в Україні – бути!
IMG_8522d
21.04.2017, м.Рівне

Весняна поетична толока, бібліотека ПДМ – читати більше
IMG_8752d

25.04.2017, Київ

Читацький квест з Джінні, бібліотека Бажана.

Одразу два других класи ліцею №144 змагалися у кращому знанні слів, що підготувала у телеграмах Сова, подружка Балакучого Шпака; у космічних тренуваннях – адже людство вже планує переліт на Марс, та приміряли на себе відчуття співавторів книги. А ще вправлялисяя у найактивнішому виконанні пісенного флешмобу.
І так, це все – про книжки! Встигли помандрувати сторінками “Сильвестр та друзі”, “Кіт Мармур та різдвяні пряники”, “Астронавти з Великої Росяної”.
Домашнє завдання – скласти план читання за допомогою книжки “Твої книжкові шпаківні”. Саме ця книжечка допоможе і вчителю, і дітині, і батькам: зафіксувати план читань на літо, не забути про нього і контролювати хід читацьких справ.
IMG_8780d

27.04.2017, м.Київ
Читацькі старти з Джінні в бібліотеці Тичини.
Учням школи №272 дісталися завдання з різних тем: створення книг, фізичні явища, вокальний експромт – і все задля любові до читання 🙂 Погортали-почитали 4 книжки – вірші та прозу, зазіхнули на розмальовку з користю і отримали бонус – танцювальний флешмоб.
Книжки, автографи і позитив – усім на добру згадку. Предметне спілкування з бібліотекарями – до нових ідей та спільних планів.
DSC_4214d

ДЯКУЮ творчим і натхненним!