місто Херсон, гімназія 6

scan_19z

Відгуки учнів 4-а класу гімназії №6 – місто Херсон

Соловйова Тетяна:
На мою думку, твір дуже цікавий. Я вважаю, що те, що приснилося Джені: як Пані ТелеВежа зникла і Дженя почала шукати її зі свого вікна.
Але я б додала,  що Телевежа і правда зникла. І весь Київ не зміг би дивитися телевізори, слухати радіо чи музику. Та всі почали хвилюватись. І почали всі шукати ТелеВежу. Але Дженя здогадалась, що ТелеВежа пішла у гості до Ейфелевої Вежі. І спитала у робітника, чи Телевежа справді пішла у гості? «Так», – відповів працівник. І тоді Дженя поїхала у Париж. Дні проходили, тижні на пошуки ТелеВежі. І нарешті Дженя знайшла Ейфелеву Вежу, а поряд з нею стояла Телевежа. Дженя зраділа. Вона почала благати Телевежу, щоб вона повернулася до рідного Києва, тому що весь Київ шукає її і не може дивитися телевізори і слухати радіо. І Телевежі стало шкода людей. Вона повернулася до Києва і Дженя знову дивилася на неї зі свого вікна.

scan_19z Малював Олексій Топюк :0)

Віктор Волчецький:
Я вважаю, що твір «Подорожі Пані ТелеВежі» – цікава історія. Мені цей твір здається нереальним, фантастичним. А ще мені він подобається тому, що я дуже люблю усілякі фантастичні історії з людьми, тваринами. Цей твір поповнив моє бачення нереально. Я бажаю вам творити свої твори і не зупинятися.

Шипіцина Таіса:
Мені дуже сподобалося. Було дуже цікаво слухати.
На мою думку, я б додала персонажів (маму, тата, друзів Джені, брата або сестру – мама і тато є, авт.).  Ви бачили Ейфелеву вежу? Які у вас ще є твори?
Мені сподобалося, коли Джені наснився сон, що Пані Телевежа пішла подорожувати до інших телевеж.
Ви дуже талановита письменниця.

Антон Осокін:
Мені дуже сподобалась ця казка, але є один недолік: чому вежа дуже швидко пересувається; чому телевежу ніхто не помітив із людей, вона що, подорожувала вночі?
І в мене є ще питання:
–    Як ти розпочала казку? Скільки ти писала цю казку?
–    В Херсоні ти була? Працювала? Ким?
–    У скільки ти почала виявляти таланти писати вірші, казки?
–    Як телевежа зійшла з місця?
–    Як вона передвигалася до Франції, Америки? Телевежа що, їхала на самольоті?
–    Яка ця казка за жанром? Смішна шутка, фантастіка?

Артем Кужелєв:
На мою думку, казка дуже цікава. Під час розповіді я замислився про усі телевежі. Особливо мені сподобалась Паризька телевежа. А херсонська вежа – 200 м. Ще в усіх вежах є ліфти. Телевежа спостерігає за телебаченням. Особливо мені сподобалося в тексті те, де зникла у тумані [вежа].Це був дуже гарний текст. Гарна назва – «Подорожі Пані ТелеВежі».

Ксенія Шорш:
Мені ця казка дуже сподобалася. Дженя дуже піклувалася про вежу, бо вони були друзями. І їй було сумно без ТелеВежі. А це хоча і був туман, але їй здавалось, що вежі немає і вона пішла до інших Телевеж від мене. І їй було зі мною сумно і невесело з Дженею грати. І вона засумувала за ТелеВежею.
Вважаю, Вам сподобається.

Данил Сіленков:
Мені дуже подобається ця казка! І в мене почуття цікаве і смішне, особливо те, що Дженя сказала, що вежа пішла подорожувати. І я не знав, що Паризька вежа 328 м. Я би хотів додати ще трактор, який ходив з Дженею до веж. Потім десь поставити в казці, що трактор говорить з вежами і говорить: «Ти висока і все ти бачиш, а я маленький. От би мені стати, як вежі». scan_20z Малював Даніїл Сіленков

Петрова Тетяна:
Ця казка, на мою думку, дуже пригоднича, цікава. Мені сподобалося ім‘я  дівчинки – Дженя. Це ім‘я дуже рідкісне. Подорожі ТелеВежі мені сподобалися, а також мені сподобалися розповіді про сон Джені. Ще мені було цікаво про двох подружок: Київську та Ейфелеву Телевежі. Цікаво, це насправді, чи ні? Я теж люблю дивитися на ТелеВежу.

Шпак Софія:
Мені сподобалась казка, але я вважаю, що треба додати малюнки, фантастику і ще щось цікавого для казки. Придумати іще подорожів Пані ТелеВежі, і ще, щоб Пані ТелеВежа подорожувала до Херсону.

Кіца Єгор:
Я думаю, що казка цікава і фантастична, але мені здається, що розповідь про живу телевежу, яка подорожувала, цікава. А що було б, якщо вона не пішла б до Франції? Я б хотів би додати якісь мандрівки вежі по світові! А що ж з її працівниками?
А може ті науковці і робітники працювали над тим, щоб привести її в рух, і могла показувати українські канали по світові, а світові програми в Україні? І взагалі, гарний твір!

Костенко Владислав:
Мені сподобався твір Євгенії Пірог «Подорожі Пані ТелеВежі».
У цій книжці розповідається про цікаві факти, про телевежі, різні пристрої. Пригоди Пані ТелеВежі до її подруг мені сподобалися. Ще я б хотів додати до цього твору, що Дженя їде до Франції, де її подруга, а її там немає. І щоб на дівчинку чекали різні пригоди у всіх країнах, де вона побувала. І нарешті у кінці Дженя їде додому змучена і там знаходить пані Телевежу.
Ось такі мої погляди на твір Євгенії Пірог.

Лажинцев Євген:
Мені здається, що це дуже цікавий твір. В ньому є і захоплення, і трошки пригод, особливо якась родзинка. Тому я кажу так, бо це оригінальний та захоплюючий твір.

Солошенко Ярослав:
Мені сподобався ваш твір, він дуже цікавий.Джені на мою думку добра дівчинка, але вона дуже замріяна. А ви можете замінити вежу на млин або вітрячок? Мені сподобався ваш твір, дякую!

Саркісян Левон:
На мою думку казка дуже цікава. Під час розповіді почуття дуже гарні, добрі. Мені дуже сподобалося читати казку про подорож Пані ТелеВежі.