Home icon Головна»Про автора
IMG_0150s Євгенія Пірог (Гладкова)


По завершенню середньої школи № 30 у м. Херсоні я отримала приємні спогади, золоту медаль та бажання вчити фізику.

Вручення диплому Київського Державного Університету ім.Шевченка святкувала разом з чоловіком та двохрічною донькою.

В переліку подальшої зміни географії міста Ніжин, Нововолинськ, Рівне, а ще трошки півдня та сходу... і знову славетна столиця Київ!

Набуття нового професійного досвіду в одному з вишів Москви підтвердилося дипломом фахівця з технічної експертизи винаходів та кваліфікацією патентознавця. Нині це помічне в оформленні власних авторських прав.

Незабутня участь (не тільки як засновника) у житті молодіжної організації «Шоу-клуб «Азарт» (м.Нововолинськ) подарувала безліч друзів, з якими і зараз поруч, та творчий контакт з обома доньками.

15AKPss1
Отож, окрім викладання фізики, малювання та рукоділля, вдалося реалізувати різноманітні креативні проекти - організація концертів, виставок, міських молодіжних заходів, народних святкувань.
Наступною сходинкою стало заснування громадської організації «Альфа» (м.Рівне). Оригінальні проекти, усілякі театралізовані дійства, змістовне дозвілля для молоді - це справжній сенс буття!

Облаштовано й організовано роботу студії шкільного радіомовлення «Радіо 2000 Гц» та видання учнівської малотиражної газети «Спалах» в часи, коли школярі бачили це лише в серіалі «Беверлі Хіллз» :)

Від 2001 творчі ідеї втілюється у вирі проектів у Києві, в Україні, поміж творчою спільнотою у світі.
1

Книжкове життя з іменем Казкарка Джінні стартує у 2010 першим друкованим виданням. Відтоді мій "помічник" Балакучий Шпак радо щебече про авторські проекти, що Творче об'єднання "Всі мрії" втілює у життя та презентує на цьому порталі:

Всеукраїнська ініціатива "Додай читання", що активізує спільну творчість дітей і дорослих через читання:

  1. - мережа вільних бібліотечок «Книжкові  шпаківні» (діє понад 120 в різних містах, передано понад 6 тис книг.).
    - альманахи дитячої творчості "Блискуче перо" (14 випусків, в тому числі міжнародний).
  2. - соціально-літературний проект «Тату, почитай!» (читання в 11 містах, створено і видано збірку віршів, врятовано від закриття дитячу бібліотеку, м.Родинське Донецької обл.).
  3. - книжковий відео марафон «42 КМ» (відео ролики дитячих розповідей майже про 50 книжок).
  4. - дитяча програма та веб-сайт літературного фестивалю «ДивоРівне» (вперше запроваджено тиждень Читання в МакДональсі, дитяча літературна конференція та інші унікальні формати.)

"СРІБНА КНИГА" - великоформатна рукотворна ілюстрована художня книга, що створювалась наживо. Співавтори - 360 дітей та 60 дорослих. 
Національний РЕКОРД України, 2012. Особлива сторінка життя!

"КАЗКОВИЙ ГОПАК" - наймасовіший казковий гопак з літературними персонажами, танцювально-літературний флешмоб, виконаний у декількох містах одночасно. 
Національний РЕКОРД України, 2013. Неймовірні спогади!

"ДОБРО-ДІЙ" - міжнародний мистецько-соціальний проект, рукотворна книга та веб-сайт ілюстрованих сторінок-історій про добро і добрі справи. 1070 авторів з 16 країн світу, 50 міст та сіл України.
Національний РЕКОРД України, 2015. Сплеск емоційного єднання!

"КНИЖКОВА ВЕСЕЛКА" - кольорові фантазійні книжки-вигадки, що створили учасники книжкової виставки в Українському Домі за участі бібліотек, письменників, видавництв.

"Дмитрикова БІБЛІОТЕКА" - перша приватна вільна бібліотека, яку 13-річному підлітку на інвалідному візку допомоглає збирати вся Україна. Вільно користуються книгами школярі та мешканці с.Сергіївка Донецької області, де мешкає хлопець. Читання - сила!

Творчі проекти дарують цікаві знайомства з дітьми-митцями. ПІДТРИМАЙ мрії юних!


Мрії мають властивість здійснюватися!

Одне правило: мрійте щиро та посміхайтесь мрійливому світові!

DSC_0029s

IMG_3972aaa12

1305947232382n